Jak to funguje

Nejpreve si vybereš, jaká forma vedení Ti bude nejvíce vyhovovat.

 

1) Face to face přes video hovor ve smluvený čas

 

Nebo odbržet

 

2) tréninkový plán doplnění videoilustracemi pro vypracovanou tréninkovou jednotku.

 

Tréninkový plán vytvářím na míru.

Pro začátek potřebuji vyplnit vstupní dotazník. Dotazník je zaměřen na zjištění zdravotního stavu, časových možností, možnosti cvičebního náčiní a dalších informací.

Má dosavadní profesní praxe j více jak 19 let vedení osobních tréninků, 14 let vedení skupinových lekcí a už asi 15 let funguji jako školitel budoucích instruktorů fitness a dalších cvičitelů. (Vysoká Škola Tělesné Výchovy a Sportu, Fitness Coach Academy, Česká Obec Sokolská a další)

Spektrum mých klientů sahá od lidí ze sedavého zaměstnaní, přes lidi se zdravotním oslabení, až po lidi s vytyčenými cíli jako je redukce tuku, zpevnění postavy, zlepšení kondice. Spolupracuji i s vrcholovými sportovci. Nevymezuji se. Mám rád svoji profesi a práce s lidmi mě prostě baví.

čili

Na základě vyplnění vstupního dotazníku, který obdržíte po vyplnění objednávky vyracuji tréninkový plán (či tréninkovou jednotku), který bude zpřístupněn na předplacenou dobu. Platby jsou hrazeny na účet. Tréninkový plán bude zpřístupněn po přijetí platby a po dokončení vzájemných vstupních informací.

Tréninkový plán bude obsahovat schéma, pořadí cviků, jejich dávkování a videoilustraci plus možnost konzultace ohledně celého tréninkového programu. Telefonicky, osobně nebo přes email. Jakkoliv. Vše na základě vzájemné dohody.

Mým cílem spokojenost na obou stranách. A moje spokojenost je když je spokojená druhá strana.

 

Ukázka video ilustrace a obdržené struktury plánu:

Kontaktní formulář